Прескочи към основното съдържание
  • -20% ОТСТЪПКА + БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА Твоят подарък за първата ти поръчка!

Дамски дрехи

  • Типове марки
    Вашата селекция
    • Karen by Simonsen
  • Нашите размери
    Размер на етикета
    Най-търсени
    Вашата селекция
    Изберете от нашите размери (международен стандарт) или потърсете нужния размер според етикета на продукта.
  • Персонални ваучери
    Отстъпка
    %
    %
  • EUR
    EUR
×
Филтрирайте и запазете избраните филтри, за да следите лесно всеки ден за нови продукти, които съответстват с Вашия запазен филтър.
Вижте още
Сортиране по:
  • Дамска риза Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 13,77 €, #137259805
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамска риза с дълъг ръкав
    13,77 € / 26,93 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-82%)
  • Дамски топ Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Сив, Цена 19,42 €, #130742238
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамска блуза без ръкави
    19,42 € / 37,98 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-75%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 20,96 €, #136179066
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Официална рокля
    20,96 € / 40,99 лв.
    Препоръчителна цена: 139,00 € (-84%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Зелен, Цена 21,00 €, #137213498
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Къса рокля
    21,00 € / 41,07 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-82%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер XL, Цвят Черен, Цена 22,85 €, #136432026
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XL
    Дълга пола
    22,85 € / 44,69 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-74%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Бежов, Цена 38,34 €, #137221716
    • -35% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамски панталони
    Начална цена: 42,43 € Discount Price: -9%
    Намалена цена: 38,34 € / 74,99 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-56%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер XL, Цвят Многоцветен, Цена 23,51 €, #137222081
    • -40% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XL
    Дамска блуза с къс ръкав
    Начална цена: 26,07 € Discount Price: -9%
    Намалена цена: 23,51 € / 45,98 лв.
    Препоръчителна цена: 59,00 € (-60%)
  • Дамско палто Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 42,28 €, #137203897
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамско зимно палто
    42,28 € / 82,69 лв.
    Препоръчителна цена: 219,00 € (-80%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 11,24 €, #137161790
    • -35% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Къса пола
    Начална цена: 13,29 € Discount Price: -15%
    Намалена цена: 11,24 € / 21,98 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-85%)
  • Дамски клин Karen by Simonsen, Размер XXS, Цвят Сив, Цена 16,87 €, #137167023
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XXS
    Дамски клин
    Начална цена: 20,55 € Discount Price: -18%
    Намалена цена: 16,87 € / 32,99 лв.
    Препоръчителна цена: 59,00 € (-71%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 10,73 €, #137168461
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамска блуза с къс ръкав
    Начална цена: 21,98 € Discount Price: -51%
    Намалена цена: 10,73 € / 20,99 лв.
    Препоръчителна цена: 59,00 € (-81%)
  • Дамско сако Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 22,98 €, #136596917
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамско сако
    22,98 € / 44,94 лв.
    Препоръчителна цена: 159,00 € (-85%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер XL, Цвят Екрю, Цена 4,60 €, #136343713
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XL
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    Начална цена: 27,60 € Discount Price: -83%
    Намалена цена: 4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 68,00 € (-93%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 113,17 €, #137089442
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дълга рокля
    113,17 € / 221,34 лв.
     
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер XL, Цвят Многоцветен, Цена 15,00 €, #136774348
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XL
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    Начална цена: 23,00 € Discount Price: -34%
    Намалена цена: 15,00 € / 29,34 лв.
    Препоръчителна цена: 69,00 € (-78%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 65,57 €, #137052160
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    65,57 € / 128,24 лв.
     
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Многоцветен, Цена 11,75 €, #137008071
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Къса рокля
    Начална цена: 21,47 € Discount Price: -45%
    Намалена цена: 11,75 € / 22,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-90%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Екрю, Цена 65,57 €, #136981118
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    65,57 € / 128,24 лв.
     
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 23,82 €, #136432269
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дълга рокля
    Начална цена: 39,75 € Discount Price: -40%
    Намалена цена: 23,82 € / 46,59 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-79%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 7,15 €, #135973283
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Официална рокля
    Начална цена: 38,85 € Discount Price: -81%
    Намалена цена: 7,15 € / 13,98 лв.
    Препоръчителна цена: 139,00 € (-94%)
  • Дамско сако Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 21,98 €, #134709019
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамско сако
    21,98 € / 42,99 лв.
    Препоръчителна цена: 159,00 € (-86%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 10,73 €, #136962536
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    Начална цена: 19,42 € Discount Price: -44%
    Намалена цена: 10,73 € / 20,99 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-90%)
  • Дамска риза Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Син, Цена 4,60 €, #136942870
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамска риза с дълъг ръкав
    Начална цена: 8,62 € Discount Price: -46%
    Намалена цена: 4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-94%)
  • Дамски дънки Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 30,00 €, #136945956
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамски дънки
    30,00 € / 58,67 лв.
    Препоръчителна цена: 109,00 € (-72%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Син, Цена 7,15 €, #136166639
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски панталон
    7,15 € / 13,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-93%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 22,99 €, #136871380
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дълга рокля
    Начална цена: 32,27 € Discount Price: -28%
    Намалена цена: 22,99 € / 44,96 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-80%)
  • Дамска жилетка Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 11,68 €, #136749623
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамска жилетка
    11,68 € / 22,84 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-86%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 20,61 €, #136775322
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Рокля
    Начална цена: 59,63 € Discount Price: -65%
    Намалена цена: 20,61 € / 40,31 лв.
     
  • Пола Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Сив, Цена 38,17 €, #136760896
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса пола
    Начална цена: 65,60 € Discount Price: -41%
    Намалена цена: 38,17 € / 74,65 лв.
     
  • Дамска тениска Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 8,18 €, #136283032
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамска тениска
    8,18 € / 16,00 лв.
    Препоръчителна цена: 39,00 € (-79%)
  • Дамски пуловер Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 11,24 €, #136641314
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски пуловер
    Начална цена: 14,82 € Discount Price: -24%
    Намалена цена: 11,24 € / 21,98 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-87%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Бежов, Цена 24,31 €, #136660069
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Дамски панталони
    Начална цена: 28,05 € Discount Price: -13%
    Намалена цена: 24,31 € / 47,55 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-72%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 7,66 €, #136660756
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    Начална цена: 9,20 € Discount Price: -16%
    Намалена цена: 7,66 € / 14,98 лв.
    Препоръчителна цена: 69,00 € (-88%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Многоцветен, Цена 49,50 €, #136645395
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Рокля
    49,50 € / 96,81 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-58%)
  • Дамска риза Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 5,11 €, #136543675
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамска риза с дълъг ръкав
    5,11 € / 9,99 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-93%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер XS, Цвят Многоцветен, Цена 8,69 €, #131948802
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XS
    Рокля
    8,69 € / 17,00 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-92%)
  • Дамски шлифер Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Кафяв, Цена 35,52 €, #136347034
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски шлифер
    35,52 € / 69,47 лв.
    Препоръчителна цена: 219,00 € (-83%)
  • Дамска риза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Многоцветен, Цена 4,60 €, #136291064
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска риза с дълъг ръкав
    Начална цена: 6,13 € Discount Price: -25%
    Намалена цена: 4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-94%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 15,97 €, #136193578
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    Начална цена: 19,55 € Discount Price: -18%
    Намалена цена: 15,97 € / 31,23 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-86%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 7,66 €, #136157216
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски панталон
    Начална цена: 42,00 € Discount Price: -81%
    Намалена цена: 7,66 € / 14,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-93%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Бял, Цена 65,57 €, #136180796
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    65,57 € / 128,24 лв.
     
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 2,04 €, #136126331
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    2,04 € / 3,99 лв.
    Препоръчителна цена: 69,00 € (-97%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 19,24 €, #136045353
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    Начална цена: 25,25 € Discount Price: -23%
    Намалена цена: 19,24 € / 37,63 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-83%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Червен, Цена 18,91 €, #135930013
    • -20% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Рокля
    Начална цена: 20,45 € Discount Price: -7%
    Намалена цена: 18,91 € / 36,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-84%)
  • Дамска риза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Многоцветен, Цена 4,60 €, #135866378
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска риза с дълъг ръкав
    Начална цена: 28,00 € Discount Price: -83%
    Намалена цена: 4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-94%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Многоцветен, Цена 12,66 €, #135756483
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    12,66 € / 24,76 лв.
     
  • Дамско палто Karen by Simonsen, Размер XS, Цвят Бежов, Цена 18,40 €, #135671185
    • -20% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XS
    Дамско преходно палто
    Начална цена: 19,94 € Discount Price: -7%
    Намалена цена: 18,40 € / 35,99 лв.
    Препоръчителна цена: 219,00 € (-91%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 10,73 €, #135546611
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Къса рокля
    10,73 € / 20,99 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-90%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Розов, Цена 10,22 €, #135467093
    • -50% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза с къс ръкав
    10,22 € / 19,99 лв.
    Препоръчителна цена: 59,00 € (-82%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Черен, Цена 20,19 €, #133805863
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Къса рокля
    20,19 € / 39,49 лв.
     
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер XS, Цвят Син, Цена 3,06 €, #135250228
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XS
    Къса рокля
    3,06 € / 5,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-97%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 32,21 €, #135153165
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски панталони
    32,21 € / 63,00 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-63%)
  • Дамски панталон Karen by Simonsen, Размер XXS, Цвят Сив, Цена 2,04 €, #134718726
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XXS
    Дамски панталони
    2,04 € / 3,99 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-97%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 2,04 €, #134644302
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса пола
    Начална цена: 27,99 € Discount Price: -92%
    Намалена цена: 2,04 € / 3,99 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-97%)
  • Дамски пуловер Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Екрю, Цена 4,60 €, #131927721
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски пуловер
    4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-94%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Червен, Цена 14,31 €, #133649632
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    Начална цена: 15,34 € Discount Price: -6%
    Намалена цена: 14,31 € / 27,99 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-87%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер XS, Цвят Многоцветен, Цена 4,60 €, #128685511
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XS
    Дълга пола
    4,60 € / 9,00 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-94%)
  • Дамски пуловер Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 11,05 €, #133782730
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамски пуловер
    11,05 € / 21,61 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-87%)
  • Дамски дънки Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 38,25 €, #133764942
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дамски дънки
    38,25 € / 74,81 лв.
    Препоръчителна цена: 109,00 € (-64%)
  • Дамски дънки Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Бял, Цена 34,76 €, #133758056
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамски дънки
    Начална цена: 38,25 € Discount Price: -9%
    Намалена цена: 34,76 € / 67,98 лв.
    Препоръчителна цена: 109,00 € (-68%)
  • Дамски пуловер Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Син, Цена 6,64 €, #133674178
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамски пуловер
    6,64 € / 12,99 лв.
    Препоръчителна цена: 89,00 € (-92%)
  • Дамски топ Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Розов, Цена 25,56 €, #133211053
    • -20% с LIGHT
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза без ръкави
    Начална цена: 28,12 € Discount Price: -9%
    Намалена цена: 25,56 € / 49,99 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-67%)
  • Дамска блуза Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Многоцветен, Цена 8,12 €, #133100457
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Дамска блуза с дълъг ръкав
    8,12 € / 15,88 лв.
     
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Син, Цена 2,55 €, #132987658
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    2,55 € / 4,99 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-97%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер L, Цвят Син, Цена 10,88 €, #132935153
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    L
    Къса рокля
    10,88 € / 21,28 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-90%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Многоцветен, Цена 12,23 €, #132931445
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    12,23 € / 23,92 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-89%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 8,69 €, #132920918
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Дълга рокля
    Начална цена: 12,27 € Discount Price: -29%
    Намалена цена: 8,69 € / 17,00 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-92%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 13,29 €, #132798652
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Къса пола
    Начална цена: 65,44 € Discount Price: -79%
    Намалена цена: 13,29 € / 25,99 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-83%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер S, Цвят Черен, Цена 5,62 €, #132451555
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    S
    Къса рокля
    5,62 € / 10,99 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-95%)
  • Пола Karen by Simonsen, Размер XS, Цвят Черен, Цена 2,04 €, #131956029
    • -20% с WELCOME
    Продадено
    Karen by Simonsen
    XS
    Къса пола
    2,04 € / 3,99 лв.
    Препоръчителна цена: 79,00 € (-97%)
  • Рокля Karen by Simonsen, Размер M, Цвят Черен, Цена 3,57 €, #131822531
    • -50% с HALF
    Продадено
    Karen by Simonsen
    M
    Къса рокля
    Начална цена: 5,11 € Discount Price: -30%
    Намалена цена: 3,57 € / 6,98 лв.
    Препоръчителна цена: 119,00 € (-97%)