Przejdź do głównej treści
  • Zdobądź 20% zniżki* na swoje pierwsze zamówienie z kodem WELCOME

Kardigany damskie

  • Typowe marki
    Twój wybór
    • My Hailys
  • Nasze rozmiary
    Rozmiar na metce
    Najczęściej wyszukiwane
    Twój wybór
    Wybierz jeden z naszych rozmiarów (standard międzynarodowy) lub wyszukaj wymagany rozmiar zgodnie z metką na produkcie.
  • Mój voucher
    Zniżka
    %
    %
  • Cena
    PLN
    PLN
×
Teraz możesz zapisać swoje filtry wyszukiwania produktów! Dzięki temu, przy następnej wizycie zobaczysz ile nowych produktów dodaliśmy do Twoich ulubionych kategorii.
Zobacz więcej
sortuj według:
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Kolorowy, Cena 58,99 zł, #137165785
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    58,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-53%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Czarny, Cena 19,99 zł, #136803328
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    19,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-84%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 6,99 zł, #133213239
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar L, Kolor Brązowy, Cena 10,84 zł, #136044881
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski sweter
    Cena początkowa: 21,99 zł Discount Price: -50%
    Obniżona cena: 10,84 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-91%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar S, Kolor Beżowy, Cena 28,99 zł, #136692588
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski sweter
    Cena początkowa: 35,99 zł Discount Price: -19%
    Obniżona cena: 28,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-77%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar L, Kolor Kolorowy, Cena 15,99 zł, #136691913
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski kardigan
    15,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-87%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar S, Kolor Różowy, Cena 31,99 zł, #136601488
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski sweter
    Cena początkowa: 39,99 zł Discount Price: -20%
    Obniżona cena: 31,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-74%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Kolorowy, Cena 11,99 zł, #136586079
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    Cena początkowa: 18,99 zł Discount Price: -36%
    Obniżona cena: 11,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-90%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 15,99 zł, #136627028
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    Cena początkowa: 24,99 zł Discount Price: -36%
    Obniżona cena: 15,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-87%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Czarny, Cena 11,99 zł, #136513706
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    11,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-90%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Czarny, Cena 10,99 zł, #136397672
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    10,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-91%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar S, Kolor Kolorowy, Cena 29,99 zł, #136343697
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski sweter
    Cena początkowa: 32,99 zł Discount Price: -9%
    Obniżona cena: 29,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-76%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Szary, Cena 11,99 zł, #136413412
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    11,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-90%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar XXL, Kolor Niebieski, Cena 29,99 zł, #136316019
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XXL
    Damski kardigan
    Cena początkowa: 32,99 zł Discount Price: -9%
    Obniżona cena: 29,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-76%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar XL, Kolor ecru, Cena 21,99 zł, #136132191
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    XL
    Damski sweter
    Cena początkowa: 64,99 zł Discount Price: -66%
    Obniżona cena: 21,99 zł
    Cena sugerowana: 85,00 zł (-74%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar XL, Kolor Kolorowy, Cena 12,99 zł, #135910231
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    XL
    Damski kardigan
    12,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-89%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 20,99 zł, #133812784
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski sweter
    Cena początkowa: 78,99 zł Discount Price: -73%
    Obniżona cena: 20,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-83%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar XS, Kolor Czerwony, Cena 23,99 zł, #134796846
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XS
    Damski sweter
    Cena początkowa: 25,99 zł Discount Price: -7%
    Obniżona cena: 23,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-81%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar XL, Kolor Szary, Cena 17,36 zł, #135688897
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XL
    Damski sweter
    17,36 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-86%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 67,99 zł, #135606160
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    67,99 zł
     
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Beżowy, Cena 6,99 zł, #135392051
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar XS, Kolor Czarny, Cena 23,63 zł, #135433769
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XS
    Damski kardigan
    23,63 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-81%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar L, Kolor Kolorowy, Cena 80,99 zł, #135406342
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski kardigan
    80,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-36%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar M, Kolor Beżowy, Cena 19,99 zł, #135077556
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski sweter
    19,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-84%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar S, Kolor Beżowy, Cena 6,99 zł, #135088881
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski sweter
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 71,99 zł, #135013196
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski sweter
    71,99 zł
     
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Brązowy, Cena 69,99 zł, #135013815
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    69,99 zł
     
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar L, Kolor Czerwony, Cena 27,99 zł, #134707411
    • -50% z WOW50
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski kardigan
    27,99 zł
     
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar L, Kolor Brązowy, Cena 16,99 zł, #134612504
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski sweter
    16,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-86%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar XS, Kolor Szary, Cena 13,99 zł, #134564996
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XS
    Damski sweter
    13,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-88%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Fioletowy, Cena 6,99 zł, #134383970
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar XS, Kolor Zielony, Cena 6,99 zł, #134384153
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XS
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Kolorowy, Cena 6,99 zł, #134144382
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 26,97 zł, #133765267
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski sweter
    26,97 zł
     
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar XL, Kolor Kolorowy, Cena 113,48 zł, #133448002
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    XL
    Damski sweter
    113,48 zł
     
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar S, Kolor Kolorowy, Cena 6,99 zł, #133406135
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    S
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor ecru, Cena 6,99 zł, #133033043
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski kardigan My Hailys, Rozmiar M, Kolor Kolorowy, Cena 6,99 zł, #132523285
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    M
    Damski kardigan
    6,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-94%)
  • Damski sweter My Hailys, Rozmiar L, Kolor Szary, Cena 7,99 zł, #130307430
    • -20% z WELCOME
    Sprzedane
    My Hailys
    L
    Damski sweter
    7,99 zł
    Cena sugerowana: 127,00 zł (-93%)