Prejsť na hlavný obsah

Pánske oblečenie

  • Kategórie značiek
    Vaša sekcia
    • Calvin Klein
  • Naše veľkosti
    Veľkosť štítku
    Najvyhľadávanejšie
    Vaša sekcia
    Vyberte si z našich veľkostí (medzinárodný štandard) alebo hľadajte požadovaný rozmer podľa štítku produktu.
  • Osobné poukážky
    Zľava
    %
    %
  • EUR
    EUR
×
Filtrujte a uložte vybraté filtre, aby ste mohli každý deň ľahko sledovať nové produkty, ktoré zodpovedajú Vášmu uloženému filtru.
Zobraziť viac
zoraďte podľa:
  • Pánska mikina  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  31,95 €, #136360626
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska mikina
    Pôvodná cena: 38,95 € Discount Price: -18%
    Znížená cena: 31,95 €
    Odporúčaná cena: 129,00 € (-75%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Modrá, Cena  23,95 €, #136331502
    • -15% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 29,95 € Discount Price: -20%
    Znížená cena: 23,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-75%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  43,95 €, #135117365
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S, M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    43,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Sivá, Cena  31,00 €, #136267740
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske nohavice
    31,00 €
    Odporúčaná cena: 129,00 € (-75%)
  • Pánsky kabát  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  52,45 €, #136269301
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánsky zimný kabát
    Pôvodná cena: 56,95 € Discount Price: -8%
    Znížená cena: 52,45 €
    Odporúčaná cena: 399,00 € (-86%)
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Čierna, Cena  114,95 €, #136340322
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska zimná bunda
    Pôvodná cena: 129,95 € Discount Price: -11%
    Znížená cena: 114,95 €
    Odporúčaná cena: 249,00 € (-53%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  33,95 €, #135115690
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    33,95 €
    Odporúčaná cena: 100,00 € (-66%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Viacfarebná, Cena  24,95 €, #135257239
    • -30% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    24,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-74%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  16,95 €, #136274477
    • -35% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 23,95 € Discount Price: -29%
    Znížená cena: 16,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-82%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  36,95 €, #135868930
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    36,95 €
     
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  103,95 €, #134694118
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánska prechodná bunda
    103,95 €
    Odporúčaná cena: 300,00 € (-65%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  39,95 €, #135870274
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    39,95 €
     
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  56,95 €, #136244405
    • -40% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánska prechodná bunda
    56,95 €
    Odporúčaná cena: 189,00 € (-69%)
  • Pánske džínsy  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  36,95 €, #135850941
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske džínsy
    36,95 €
     
  • Pánska mikina  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Béžová, Cena  43,95 €, #135854138
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánska mikina
    43,95 €
     
  • Pánske boxserky Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Čierna, Cena  25,95 €, #135866256
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske boxerky
    25,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Popolavo ružová, Cena  16,95 €, #135459492
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske tričko
    Pôvodná cena: 18,95 € Discount Price: -10%
    Znížená cena: 16,95 €
    Odporúčaná cena: 79,00 € (-78%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  16,95 €, #136274514
    • -35% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 19,95 € Discount Price: -15%
    Znížená cena: 16,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-82%)
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  92,95 €, #135110462
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske sako
    92,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Sivá, Cena  20,95 €, #135110387
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske nohavice
    20,95 €
    Odporúčaná cena: 100,00 € (-79%)
  • Pánsky sveter  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Béžová, Cena  25,95 €, #135867545
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánsky sveter
    25,95 €
    Odporúčaná cena: 119,00 € (-78%)
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Modrá, Cena  103,95 €, #135871582
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske sako
    103,95 €
    Odporúčaná cena: 299,00 € (-65%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  32,95 €, #135142043
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S, M
    Pánske tričko
    32,95 €
     
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  12,95 €, #136229115
    • -35% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    12,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-86%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Béžová, Cena  46,95 €, #135867907
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske športové tričko
    46,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  31,95 €, #135116313
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    Pôvodná cena: 36,95 € Discount Price: -13%
    Znížená cena: 31,95 €
     
  • Pánsky sveter  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Béžová, Cena  25,95 €, #135867911
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánsky sveter
    25,95 €
    Odporúčaná cena: 119,00 € (-78%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  15,95 €, #136190266
    • -35% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 21,95 € Discount Price: -27%
    Znížená cena: 15,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-83%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  13,95 €, #132927096
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 14,95 € Discount Price: -6%
    Znížená cena: 13,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-85%)
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Béžová, Cena  68,95 €, #133239215
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska prechodná bunda
    68,95 €
     
  • Pánska mikina  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Viacfarebná, Cena  36,95 €, #135849915
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánska mikina
    36,95 €
     
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Zelená, Cena  47,95 €, #135850919
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska prechodná bunda
    47,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Modrá, Cena  28,95 €, #134693699
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske tričko
    28,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  107,95 €, #135852433
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske sako
    107,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Čierna, Cena  46,95 €, #135868036
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske tričko
    46,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Čierna, Cena  14,95 €, #136165605
    • -35% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske sako
    14,95 €
    Odporúčaná cena: 279,00 € (-94%)
  • Pánsky sveter  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Čierna, Cena  19,99 €, #136134196
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánsky sveter
    19,99 €
    Odporúčaná cena: 119,00 € (-83%)
  • Pánska mikina  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Béžová, Cena  40,95 €, #135865233
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska mikina
    40,95 €
    Odporúčaná cena: 119,00 € (-65%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Béžová, Cena  39,95 €, #135865022
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske tričko
    39,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Čierna, Cena  46,95 €, #134605854
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske nohavice
    46,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Viacfarebná, Cena  56,95 €, #136128668
    • -40% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske sako
    Pôvodná cena: 78,95 € Discount Price: -27%
    Znížená cena: 56,95 €
    Odporúčaná cena: 279,00 € (-79%)
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Modrá, Cena  53,95 €, #136127428
    • -20% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske sako
    Pôvodná cena: 89,95 € Discount Price: -40%
    Znížená cena: 53,95 €
    Odporúčaná cena: 279,00 € (-80%)
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť XXL, Farba Čierna, Cena  35,95 €, #133959996
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XXL
    Pánske nohavice
    Pôvodná cena: 41,95 € Discount Price: -14%
    Znížená cena: 35,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Čierna, Cena  17,95 €, #135182404
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    17,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Čierna, Cena  50,95 €, #135866216
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske nohavice
    50,95 €
     
  • Pánske džínsy  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  20,95 €, #135864610
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske džínsy
    20,95 €
    Odporúčaná cena: 100,00 € (-79%)
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Viacfarebná, Cena  22,95 €, #136084511
    • -30% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    22,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-76%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  18,95 €, #136134290
    • -50% s kódom HALF
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske tričko
    Pôvodná cena: 25,95 € Discount Price: -27%
    Znížená cena: 18,95 €
    Odporúčaná cena: 79,00 € (-76%)
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Zelená, Cena  31,95 €, #135143026
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske nohavice
    31,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Čierna, Cena  36,95 €, #135102209
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske nohavice
    36,95 €
     
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Hnedá, Cena  68,95 €, #135100474
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska prechodná bunda
    68,95 €
     
  • Pánsky sveter  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  43,95 €, #135118738
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánsky sveter
    43,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Biela, Cena  30,95 €, #135144213
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske tričko
    30,95 €
    Odporúčaná cena: 89,00 € (-65%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Béžová, Cena  41,95 €, #135847797
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske tričko
    41,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  39,95 €, #135849148
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske tričko
    39,95 €
     
  • Pánske džínsy  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  36,95 €, #135867756
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske džínsy
    36,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Čierna, Cena  25,95 €, #135102870
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske tričko
    25,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Viacfarebná, Cena  24,95 €, #136128729
    • -20% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske nohavice
    Pôvodná cena: 37,95 € Discount Price: -34%
    Znížená cena: 24,95 €
    Odporúčaná cena: 129,00 € (-80%)
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Béžová, Cena  15,95 €, #131328947
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske nohavice
    15,95 €
    Odporúčaná cena: 129,00 € (-87%)
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Béžová, Cena  28,95 €, #135850118
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    28,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Modrá, Cena  89,95 €, #135160761
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánske sako
    89,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Béžová, Cena  36,95 €, #135142924
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske nohavice
    36,95 €
     
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Viacfarebná, Cena  24,95 €, #136090767
    • -30% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    24,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-74%)
  • Pánský športový vrch Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Zelená, Cena  50,95 €, #135142880
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánsky športový vršok
    50,95 €
     
  • Pánske nohavice  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Viacfarebná, Cena  14,95 €, #135955584
    • -30% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske nohavice
    Pôvodná cena: 19,95 € Discount Price: -25%
    Znížená cena: 14,95 €
    Odporúčaná cena: 129,00 € (-88%)
  • Pánske džínsy  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  36,95 €, #135160847
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske džínsy
    36,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Modrá, Cena  99,95 €, #135110033
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske sako
    99,95 €
     
  • Pánska bunda  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Modrá, Cena  57,95 €, #135108622
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánska prechodná bunda
    57,95 €
     
  • Pánske sako  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Modrá, Cena  119,95 €, #135142340
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánske sako
    119,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Modrá, Cena  32,95 €, #135099577
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    32,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Biela, Cena  17,95 €, #135182255
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánske tričko
    17,95 €
     
  • Pánsky sveter  Calvin Klein, Veľkosť L, Farba Modrá, Cena  43,95 €, #134697198
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    L
    Pánsky sveter
    43,95 €
     
  • Pánska košeľa  Calvin Klein, Veľkosť M, Farba Viacfarebná, Cena  16,95 €, #135754174
    • -30% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    M
    Pánska košeľa s dlhým rukávom
    Pôvodná cena: 20,95 € Discount Price: -19%
    Znížená cena: 16,95 €
    Odporúčaná cena: 99,00 € (-82%)
  • Pánsky kardigán Calvin Klein, Veľkosť S, Farba Viacfarebná, Cena  71,95 €, #135160579
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    S
    Pánsky kardigán
    71,95 €
     
  • Pánske tričko  Calvin Klein, Veľkosť XL, Farba Biela, Cena  28,95 €, #135161182
    • -10% s kódom LIGHT
    Predané
    Calvin Klein
    XL
    Pánske tričko
    28,95 €